ie

Prehliadač Internet Explorer nie je podporovaný

Pre správne zobrazenie stránky vám odporúčame použiť prehliadač Firefox alebo Chrome

Novinky

26.8.2021 

Pracujete v blízkosti elektrických vedení? Neprehliadnite tieto informácie!

Dodržiavanie ochranných pásiem a pravidiel bezpečnosti vám môže zachrániť život. Pripravili sme pre vás krátku PDF príručku.

Poľnohospodári, stavbári, ale aj široká verejnosť – príručka je určená všetkým, ktorí sa počas rôznych činností v exteriéri dostávajú do blízkosti elektrických zariadení. Cieľom je vysvetliť, na čo si treba dávať pozor a ako predísť kolíznym a rizikovým situáciám.

Príručka obsahuje tiež fotografie s konkrétnymi príkladmi porušenia predpisov a ich následkami. Venujte jej prosím pozornosť v záujme ochrany vášho majetku, a najmä zdravia. Stiahnite si bezplatne praktického sprievodcu bezpečnou prácou v okolí elektrických zariadení:

Príručka ochranné pásma (PDF, 5,8 MB)

Ochranné pásma