ie

Prehliadač Internet Explorer nie je podporovaný

Pre správne zobrazenie stránky vám odporúčame použiť prehliadač Firefox alebo Chrome

8 dôvodov, prečo pracovať v ZSD

Práca, ktorá má zmysel

Práca, ktorá má zmysel

Každý deň sa na nás spolieha viac ako milión zákazníkov. Garantujeme spoľahlivú distribúciu elektriny, naši pracovníci sú pripravení vyraziť do terénu vždy, keď je to potrebné.

Tradícia a stabilita

Tradícia a stabilita

Viac ako 100 rokov existencie nám dáva istotu, že dokážeme svojim zamestnancom poskytnúť stabilitu a pevné hodnoty vychádzajúce z tradície. Sme členom skupiny ZSE a najväčšej európskej energetickej skupiny E.ON.

Osobný rozvoj a kariérny rast

Osobný rozvoj a kariérny rast

Investujeme do vzdelávania našich ľudí. V spoločnosti Západoslovenská distribučná si môžete každý rok vybrať zo širokej ponuky školení a programov pre talentovaných zamestnancov. Sme veľká spoločnosť, vďaka čomu umožňujeme napredovať tým, ktorí neustále potrebujú nové výzvy.

Inovácie

Inovácie

Inovácie nás posúvajú ďalej a my prinášame inovácie – sprístupňujeme zákazníkom moderné aplikácie ako Geoportál, Distribučný portál či Mobilná aplikácia ZSD a pri práci nám dokonca pomáhajú drony.

Rovnosť príležitostí

Rovnosť príležitostí

Mimoriadny dôraz kladieme na rodovú rovnosť a nediskrimináciu. Pri výberových konaniach na voľné pracovné pozície, ako aj pri obsadzovaní riadiacich pozícií v našej spoločnosti má každý uchádzač a uchádzačka rovnaké možnosti bez ohľadu na rasu, vek, pohlavie, etnickú príslušnosť, náboženstvo či sexuálnu orientáciu.

Odmeny a benefity

Odmeny a benefity

U nás získate veľa finančných aj nefinančných benefitov. Poskytujeme finančné príspevky na dovolenku, aj pri rôznych životných udalostiach a v rámci zamestnaneckého grantového programu. Podporujeme firemné športové kluby, organizujeme Dni zdravia či detské letné tábory. Môžete využiť 5 dní dovolenky navyše, nadštandardnú zdravotnú starostlivosť a ďalšie výhody.

Žijeme spolu

Žijeme spolu

V spoločnosti Západoslovenská distribučná vieme, čo je to tímový duch, a radi si nájdeme príležitosť, ako sa spolu stretnúť aj zabaviť. Či už ide o teambuilding, Rodinný deň, Mikuláš pre deti zamestnancov, vianočné stretnutia tímov alebo našu spoločnú oslavu Dňa energetiky – Megawatt Party.

Sme zodpovední každým voltom

Sme zodpovední každým voltom

Skupina ZSE, ktorej sme súčasťou, patrí na Slovensku k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania. Naše CSR aktivity sú zamerané predovšetkým na podporu projektov v oblasti vzdelávania, inovácií a ochrany životného prostredia. Pomáhame pri osadzovaní ekozábran na konštrukcie stĺpov a na vedenia vysokého napätia inštalujeme tzv. odkloňovače, ktoré minimalizujú riziko nárazov vtákov. Viac informácií o tom, čo podporujeme.