ie

Prehliadač Internet Explorer nie je podporovaný

Pre správne zobrazenie stránky vám odporúčame použiť prehliadač Firefox alebo Chrome

Žijeme aktívne

O pohodu našich zamestnancov sa staráme aj po práci. V ZSD vás počas celého roka čaká široká ponuka aktivít, vďaka ktorým sa môžete stretávať s partiou kolegov, športovať, zabávať sa či prežiť pekný deň s vašou rodinou.
asdsasds

Megawatt Party

Deň energetiky (1. október) oslavujeme vždy spolu a vo veľkom štýle. Na párty s dobrým jedlom, špeciálnym programom, obľúbenými spevákmi a hudobnými skupinami sú pozvaní všetci. Rock and roll, folklór, James Bond či dvadsiate roky – Megawatt Party vás každý rok prekvapí inou témou.

asdsasds

ZSE Rodinný deň

Príjemné stretnutie zamestnancov a ich rodín sa obvykle koná začiatkom júna. Užijeme si deň plný slnka, hudby a športu. Nechýbajú ani zábavné aktivity pre deti, originálne občerstvenie, drinky a rôzne sladké špeciality.

asdsasds

Letné tábory pre deti zamestnancov

Prázdniny patria deťom. Aby mali naše ratolesti pekné spomienky, organizujeme tematické denné tábory. Rodičom zároveň finančne prispievame na účastnícky poplatok.

asdsasds

Mikuláš pre deti zamestnancov

Mikuláš a jeho pomocníci sa vždy tešia na deti zamestnancov ZSD v Trenčíne, Nitre, Trnave, Dunajskej Strede a v Bratislave. K našim mikulášskym stretnutiam patria, samozrejme, darčeky a zábavný program.

asdsasds

Vianočné posedenia kolegov

Koncoročné večierky u nás prebiehajú v priateľskej, takmer rodinnej atmosfére. Kolegovia z jednotlivých pracovísk či tímov sa obvykle stretnú pri dobrej večeri a víne, aby si na chvíľu oddýchli od predvianočného zhonu.

asdsasds

Teambuildingy

Lepšie sa spoznať s kolegami z tímu, užiť si turistiku v príjemnom prostredí alebo zaujímavé športové aktivity, či oddýchnuť si od domácich povinností. To sú najčastejšie dôvody, prečo sú naše teambuildingy také obľúbené.

asdsasds

Firemné športové kluby

Pracovnú záťaž berieme športovo – v ZSE máme až 18 firemných klubov. Vo voľnom čase sa mnohí z nás pravidelne stretávajú pri futbale, hokeji, cyklistike, behu, turistike, volejbale, bedmintone, kruhovom tréningu a ďalších športoch...

asdsasds

Firemné hobby kluby

Chceme sa vzájomne lepšie spoznať aj vďaka svojim záľubám. Prostredníctvom firemných hobby klubov prispievame k lepšej spolupatričnosti medzi kolegami a k posilneniu dobrých vzťahov na pracovisku. Finančnú podporu môže získať každý, kto sa venuje nejakému koníčku a chce sa o radosť z neho podeliť alebo svojich kolegov niečo nové naučiť.

asdsasds

MultiSport karta

Vojdite do sveta zdravia a pohody: Táto karta je vašou vstupenkou do viac ako 860 športových a relaxačných zariadení po celom Slovensku. Ide o naozaj žiadaný benefit. Našim zamestnancom prispievame na jej využívanie. Viac o MultiSport karte

asdsasds

Zamestnanecký sponzoring

Každý rok pomáhame realizovať komunitné projekty našich zamestnancov. Sme hrdí na všetkých, ktorí dobrovoľne venujú svoj čas pre školy, obce či neziskové organizácie. Aby vašim verejnoprospešným aktivitám nič nechýbalo, môžete počítať s našou finančnou podporou.

asdsasds

Vstupenky do divadiel

Máte radi kultúru, divadlo, ale nespomínate si, kedy naposledy sa vám podarilo ísť na nejaké predstavenie? Nech už sú vaše dôvody akékoľvek, my vám ponúkame možnosť zmeniť to. Vďaka spolupráci so Slovenským národným divadlom a Divadlom Andreja Bagara v Nitre venujeme našim zamestnancom stovky darčekových kupónov ročne.

asdsasds

Podujatia v Elektrárni Piešťany

Naša spoločnosť zrekonštruovala a v roku 2014 sprístupnila pre verejnosť vzácnu priemyselnú pamiatku, bývalú obecnú dieselovú elektráreň v Piešťanoch. Dnes sa tu konajú zaujímavé vzdelávacie akcie, výstavy, talkshow či koncerty. Pre zamestnancov pravidelne organizujeme súťaže o vstupenky na tieto podujatia. Viac o Elektrárni Piešťany

asdsasds

Lístky na festivaly Pohoda, Biela noc a Konvergencie

Sme partnerom významných kultúrnych podujatí ako obľúbený festival Pohoda v Trenčíne, festival súčasného umenia Biela noc či festival komornej hudby Konvergencie. Chceme, aby z týchto partnerstiev mali radosť aj naši zamestnanci. Preto vám prostredníctvom interných súťaží rozdáme množstvo vstupeniek.